Logo i nawigacja Powrót do strona głównej Kolejne etapy życia OLIGOOBS O nas Jak kupić
Na każdy etap życia kobiety
PMS

OLIGOBS® Procrea M

Składniki zawarte w preparacie OLIGOBS® Procrea M. zostały w szerokim zakresie klinicznie przebadane w wyniku czego stwierdzono, że wywierają one korzystny wpływ w zakresie ruchliwości, koncentracji i morfologii plemników u mężczyzn z obniżonymi parametrami nasienia. Ponadto preparat OLIGOBS® Procrea M. zawiera elementy o silnym działaniu antyoksydacyjnym. OLIGOBS® Procrea M jest suplementem diety przeznaczonym dla mężczyzn z obniżoną jakością nasienia. Aktywne składniki preparatu z natury są obecne w organizmie i pełnią podstawową rolę w procesie powstawania, dojrzewania i ruchliwości plemników. Ich niedobory mogą jednak prowadzić do zaburzeń procesu prokreacyjnego.

Preparat OLIGOBS® Procrea M ma charakter kompleksowy i wzbogacony został o składniki, które w myśl najnowszych doniesień pełnią istotną role w przebiegu procesów umożliwiających pomyślną prokreację takie, jak tauryna, L-arginina oraz kwasy Omega-3.

Składniki OLIGOBS® Procrea M i ich działanie
(1 saszetka + 1 kapsułka):

L-karnityna (3000 mg)
Jest to związek endogeniczny nie powodujący skutków ubocznych uczestniczący w procesie wykorzystywania przez komórkę jej źródeł energetycznych, o sprawdzonej efektywności w korygowaniu wrodzonych oraz wtórnych wad metabolizmu w określonych sytuacjach klinicznych. Karnityna jest składnikiem zarówno plazmy nasiennej, jak i komórek nasiennych. Odgrywa bardzo ważną rolę w procesie dojrzewania, stymulacji oraz metabolizmu energetycznego plemników, ich ruchliwości i żywotności.

Kwasy Omega-3 (DHA) (230 mg)
Suplementacja kwasami omega-3 skutkuje wyższą aktywnością antyoksydacyjną ludzkiego nasienia i oddziałuje na takie jego parametry, jak liczba plemników, ruchliwość i morfologia. Pomyślne zapłodnienie zależy od lipidów obecnych w błonie komórkowej plemników. W wielu badaniach udokumentowano szkodliwe skutki zdrowotne zwiększonego stosunku kwasów Omega-6 do Omega-3 w diecie.

Tauryna (100 mg)
Tauryna obecna jest w wysokich stężeniach w tkankach i płynach układu rozrodczego, w tym w męskim nasieniu. Osocze nasienia, w skład którego wchodzi tauryna, odgrywa kluczową rolę w procesie ochrony przed działaniem reaktywnych form tlenu. Badania pokazały istotną korelację między płodnością wyrażaną na podstawie badania stopnia ruchliwości plemników a zawartością tauryny w analizowanej próbce nasienia. Stwierdzono, że wraz ze wzrostem poziomu zawartości tauryny w nasieniu zwiększa się liczba plemników o silnej ruchliwości.

L-arginina (100 mg)
Arginina odgrywa ważną rolę w procesie podziałów komórkowych i jest niezbędna do prawidłowego przebiegu spermatogenezy.

Selen, Koenzym Q10, Cynk, Kwas foliowy, Witamina E i Witamina C
(27,5 μg, 30 mg, 15 mg, 200 μg, 15 mg i 90 mg) Stanowią barierę ochronną niwelując negatywne skutki stresu oksydacyjnego. Stosowane są jako wsparcie przy optymalizacji procesu dojrzewania plemników i poprawy ich funkcjonalności.

PMS
Wybierz produkt

28 PMA Ciąża Karmienie piersią

Copyright © 2015 Rovers Polska

| Polityka prywatności | Zastrzeżenia prawne |

Zapraszamy